For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Londone –  milijardieriaus žūtis iš Rusijos

Londone – milijardieriaus žūtis iš Rusijos

Sario grafystės Anglijoje policija pradėjo avarijos, kurioje mirtinai sužalojo rusų verslininkų Dmitrijų Obreteckį, liudininkų paiešką. Gruodžio 5 d. vakare policija išplatino tokio turinio pranešimą.

„Autoavarija, kurioje susidūrė trys automobiliai, įvyko Warrenlane gatvėje [Oksšoto mieste] apie 16.45 val. (vietos laiku) lapkričio 25 d. Tuo metu Oksšote gyvenantis Dmitrijus vedžiojo šunį“, – rašoma pranešime.Komos ištiktą verslininką atvežė į ligoninę, ten jis mirė lapkričio 30 d. Jo šuo Oskaras irgi buvo mirtinai sužalotas.„Kelių eismo įvykio aplinkybių tyrimas tęsiasi. Kreipiamės į visus, kas turi vaizdo registratorių įrašų arba informacijos, kuri gali būti naudinga tyrimui, susisiekti su sunkių kelių eismo įvykių skyriumi“, – rašoma pranešime.Sario policija išpublikavo ir D. Obreteckio šeimos narių kreipimąsi, kuriame jie prašo įvykį mačiusius liudininkus susisiekti su policija.„Norėtume paprašyti žmonių nespėlioti dėl įvykio aplinkybių, nes tai gali turėti įtakos tyrimui ir suteikia mums daugiau skausmo ir jaudinimosi šiuo sunkiu mums metu. Taip pat prašome gerbti mūsų teisę į asmeninį gyvenimą tuo metu, kai išgyvename sielvartą po šio baisaus įvykio – mūsų tėvo ir geriausio draugo netekties“, – rašoma žuvusiojo vaikų pranešime.

„Žinote, Londone žmonės labai atsargiai vairuoja automobilius, neatmetu fakto, kad jį specialiai partrenkė“, – pridūrė P. Borovkovas.Britanijos bulvariniai leidiniai pasičiupo versiją apie „paslaptingą rusų milijardieriaus žūtį“, taip pat priminė, kad pastaraisiais metais Didžiojoje Britanijoje nemažai rusų emigrantų žuvo keistomis aplinkybėmis.49 m. verslininkui D. Obreteckiui iš Volgogrado priklausė kompanija „Magnat Trade Enterprise“, įkurta 1991 m. Iš pradžių jo kompanija vykdė operacijas su akcijomis Rusijos fondų rinkoje. Vėliau ji ėmė prekiauti alkoholiniais gėrimais mažmeninių parduotuvių tinkle. Kompanija laimėjo konkursą ir tapo išskirtine žinomos kompanijos „Procter & Gamble“ produkcijos platintoja Volgogrado, Astrachanės srityse ir Kalmukijoje, taip pat kompanijų „Mars“ ir „Nestle“ platintoja.

Comments (1)


  1. Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

leave your comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recent Comments

Categories