UkLietuvis

Naujienų Portalas

Bendrosios paslaugų teikimo sąlygos

Bendrosios paslaugų teikimo sąlygos

Prieš naudodamiesi https://uklietuvis.com svetaine (toliau – paslauga), kurią administruoja uklietuvis.com komanda (toliau – mes, mes, mūsų), atidžiai perskaitykite šias paslaugų teikimo sąlygas (toliau – sąlygos).

Naudojimosi sąlygos

Mes teikiame jums savo paslaugas, kurioms taikomos toliau šiame dokumente nurodytos sąlygos. Kiekvieną kartą lankydamiesi šioje svetainėje, naudodamiesi jos paslaugomis ar pirkdami sutinkate su toliau nurodytomis sąlygomis. Todėl raginame atidžiai jas perskaityti.

Privatumo politika

Prieš toliau naudodamiesi mūsų svetaine, patariame perskaityti mūsų privatumo politiką [nuoroda į privatumo politiką], susijusią su naudotojų duomenų rinkimu. Ji padės jums geriau suprasti mūsų praktiką.

Autorinės teisės

Šioje svetainėje skelbiamas turinys (skaitmeniniai atsisiuntimai, vaizdai, tekstai, grafika, logotipai) yra [pavadinimas] ir (arba) jos turinio kūrėjų nuosavybė, saugoma pagal tarptautinius autorių teisių įstatymus. Visa šioje svetainėje esančio turinio kompiliacija yra išimtinė [pavadinimas] nuosavybė, o šios kompiliacijos autorių teisių autorius yra [pavadinimas].

Ryšiai

Visas bendravimas su mumis vyksta elektroniniu būdu. Kiekvieną kartą, kai siunčiate mums el. laišką arba apsilankote mūsų svetainėje, jūs bendraujate su mumis. Jūs sutinkate gauti iš mūsų pranešimus. Jei užsiprenumeruosite naujienas mūsų svetainėje, reguliariai gausite iš mūsų elektroninius laiškus. Mes ir toliau bendrausime su jumis skelbdami naujienas ir pranešimus mūsų svetainėje ir siųsdami jums el. laiškus. Taip pat sutinkate, kad visi pranešimai, atskleidimai, sutartys ir kiti pranešimai, kuriuos jums teikiame elektroniniu būdu, atitiktų teisinius reikalavimus, kad tokie pranešimai būtų rašytiniai.

Taikoma teisė

Lankydamiesi šioje svetainėje sutinkate, kad šioms paslaugų teikimo sąlygoms arba bet kokiems bet kokio pobūdžio ginčams, galintiems kilti tarp [pavadinimas] ir jūsų arba jos verslo partnerių ir asocijuotų asmenų, bus taikomi [jūsų buvimo vietos] įstatymai, neatsižvelgiant į įstatymų kolizijos principus.

Ginčai

Bet kokie ginčai, bet kokiu būdu susiję su jūsų apsilankymu šioje svetainėje arba iš mūsų įsigytais produktais, sprendžiami arbitražo tvarka [jūsų buvimo vieta] valstijos arba federaliniame teisme, ir jūs sutinkate su šių teismų išimtine jurisdikcija ir teismingumu.

Komentarai, atsiliepimai ir el. laiškai

Lankytojai gali skelbti turinį, jei jis nėra nepadorus, neteisėtas, šmeižiantis, grasinantis, pažeidžiantis intelektinės nuosavybės teises, pažeidžiantis privatumą ar kitaip kenkiantis trečiosioms šalims. Turinyje neturi būti programinės įrangos virusų, politinių kampanijų ir komercinių raginimų.

Pasiliekame visas teises (bet ne pareigą) pašalinti ir (arba) redaguoti tokį turinį. Paskelbę savo turinį, suteikiate [pavadinimas] neišimtinę, nemokamą ir neatšaukiamą teisę naudoti, atkurti, skelbti, keisti tokį turinį visame pasaulyje bet kokioje žiniasklaidos priemonėje.

Licencija ir prieiga prie svetainės

Suteikiame jums ribotą licenciją prieiti prie šios svetainės ir ja naudotis asmeniniais tikslais. Jums neleidžiama jos atsisiųsti ar keisti. Tai galima daryti tik gavus raštišką mūsų sutikimą.

Vartotojo paskyra

Jei esate šios svetainės paskyros savininkas, tik jūs atsakote už savo asmeninių naudotojo duomenų (naudotojo vardo ir slaptažodžio) konfidencialumą. Esate atsakingi už visą veiklą, atliekamą naudojantis jūsų paskyra arba slaptažodžiu.

Pasiliekame visas teises savo nuožiūra panaikinti paskyras, redaguoti ar pašalinti turinį ir atšaukti užsakymus.