UkLietuvis

Naujienų Portalas

Didysis Jarmuto hipodromo cirko šou sustojo po akrobato kritimo

cirkas

cirkas

Cirko atlikėjas yra ligoninėje su sunkiais sužalojimais po to, kai nukrito iš aukščio per sausakimšą Norfolko šou, kuriame dalyvavo šeimos.

20-metis akrobatas krito trečiadienio vakarą važiuodamas „Milžiniško mirties rato” aparatu Hipodromo cirke Didžiajame Jarmute.

Atrodo, kad matytame vaizdo įraše matyti, kaip jis krenta mažiausiai 10 m (33 pėdų).

Dalyvavusi Norfolko policija sakė, kad jis „patyrė rimtų, galimai gyvenimą keičiančių sužalojimų”, tačiau buvo stabilus.

Jackas Jay, vadybininkas ir cirko ringo meistras, sakė: „Po kritimo jis buvo visiškai sąmoningas ir du auditorijos nariai, kurie, kaip manoma, buvo ne tarnybos policijos pareigūnas ir paramedikas, atėjo padėti”.

Aiškindamas, kaip jis galėjo nukristi, J. Jay sakė: „Tai atrodė kaip miglotas laikas. Jis nuėjo peršokti per vieną iš ratų ir paslydo, nusileisdamas ant grindų.”

Circus performers on the so-called Giant Wheel of Death
Vaizdo antraštė,Broliai nusifotografavo atliekantys savo aktą savaitės pradžioje Hipodromo cirke Didžiajame Jarmute

Liudininkas, anksčiau matęs veiksmą Hipodrome, sakė, kad atlikėjui buvo užrištos akys ir iš pradžių manė, kad kritimas yra spektaklio dalis.

Moteris, norėjusi likti anonime, buvo pirmoje eilėje su savo partneriu ir jo tėvais.

Spektaklis buvo puikus

„Įrašinėjau jį, nes jis [spektaklis] buvo toks puikus”, – sakė ji.

„Jis paslydo arba suklupo ir nukrito ant žemės, o iš pradžių maniau, kad tai yra akto dalis, todėl toliau įrašinėjau.

– Jie dažnai tyčia pasigenda, kad publika tarsi susigūžtų ir atsidurtų ant savo vietų krašto, bet tada supratome, kad kažkas ne taip.”

Liudininkas pasakojo, kad į areną buvo greitai atneštas ekranas, skirtas apsaugoti akrobatą, kol jis buvo prižiūrimas.

Ji sakė, kad J. Jay kalbėjo su žiūrovais ir patikino juos, kad vis dar yra sąmoningas prieš anksti užbaigdamas pasirodymą.

Norfolko policija pareiškime sakė, kad menininkas greitosios pagalbos automobiliu buvo nuvežtas į Jameso Pageto ligoninę, o vėliau perkeltas į Addenbrooke’o ligoninę Kembridže, kur išliko stabilios būklės.

Rytų Anglijos greitosios pagalbos tarnyba tai pasakė, o oro greitoji pagalba dalyvavo ir patvirtino, kad akrobatas buvo nuvežtas į ligoninę su sunkiais sužalojimais.

Akrobato partneris akte buvo jo brolis, kuris kartu su cirko personalu lydėjo jį į Jameso Pageto ligoninę.

„My Jay” pridūrė, kad sveikatos ir saugos pareigūnams buvo pranešta ir tikimasi, kad jie ištirs kritimą, taip pat aparatą specialiai pastatytame cirke.

Policija sakė, kad per naktį cirke uždėtas antspaudas jau buvo nuimtas.