UkLietuvis

Naujienų Portalas

Stebėkite reakciją už Aukščiausiojo Teismo ribų, kai princas Harry laimi žalos atlyginimą privatumo byloje prieš „The Mirror”

miror

miror

Žiūrėkite iš už Karališkojo teisingumo teismo Londone ribų po to, kai Sasekso hercogas gruodžio 15 d., penktadienį, laimėjo žalą bulvarinio laikraščio leidėjui.

Princui Harry buvo priteista 140 600 svarų sterlingų po to, kai „Mirror Group Newspapers” (MGN) pateikė ieškinį dėl įsilaužimo į telefoną.

Ponas Justice’as Fancourtas padarė išvadą, kad 2006–2011 m. MGN apskritai „plačiu” įsilaužimu į telefonus „tam tikru mastu” buvo „tam tikru mastu” per Levesono tyrimą dėl žiniasklaidos standartų.

Teisėjas taip pat nusprendė, kad į Harry telefoną leidėjas tikriausiai įsilaužė „nedideliu mastu”.

39 metų vyras padavė į teismą „Mirror Group Newspapers” dėl žalos atlyginimo, teigdamas, kad žurnalistai savo pavadinimuose – „Daily and Sunday Mirror” ir „Sunday People” – buvo susiję su tokiais metodais kaip įsilaužimas į telefoną, vadinamasis „blaškymasis” arba informacijos gavimas apgaule ir privačių tyrėjų panaudojimas neteisėtai veiklai.

Jo byla buvo nagrinėjama kartu su panašiais reikalavimais, kuriuos pateikė aktorius Michaelas Turneris, kuris profesionaliai žinomas kaip Michaelas Le Vellas ir labiausiai žinomas dėl to, kad vaidino Keviną Websterį „Coronation Street”, aktorė Nikki Sanderson ir Fiona Wightman, buvusi komiko Paulo Whitehouse’o žmona.

Anksčiau teismui buvo pareikšti įtarimai dėl neteisėtos veiklos MGN pavadinimuose nuo 1991 m. iki mažiausiai 2011 m.