UkLietuvis

Naujienų Portalas

Saudo Arabija už pėsčiųjų ėjimą per greitkelius padidino baudą iki 2000 SR

Saudo arabija padidino baudas

Saudo Arabijos generalinis eismo departamentas (GDT) paskelbė, kad pėstiesiems, kertantiems greitkelius, bus skiriamos didesnės baudos, siekiančios 2000 SR. (£419)

Pasak departamento, pėstiesiems, kurie bus sulaikyti kertantys greitkelius, bus skiriamos baudos nuo 1 000 (£209) iki 2 000 (£419) Saudo Arabijos rijalių. Ši priemonė įvesta siekiant pažaboti šią pavojingą praktiką, kuri ne tik kelia pavojų pėsčiųjų gyvybei, bet ir labai trikdo eismą bei didina avarijų tikimybę.

„Siekdami išsaugoti savo ir kitų žmonių saugumą, būtinai laikykitės pėsčiųjų įstatymų ir taisyklių. Pėsčiųjų ėjimas per greitkelius priskiriamas prie pažeidimų pagal vykdomųjų taisyklių 5 priedą”, – teigė departamentas.

Be to, jis taip pat atkreipė dėmesį į su pėsčiaisiais susijusius pažeidimus, įskaitant kelių kirtimą ne tam skirtose vietose, šviesoforo signalų nepaisymą ir nesinaudojimą nustatytomis juostomis kertant kelią. Už šiuos pažeidimus, išvardytus Kelių eismo taisyklių 1 priede, skiriama mažesnė bauda – nuo 100 (£20) iki 150 (£31) rialų.