UkLietuvis

Naujienų Portalas

Anglija žlunga, kai Indija antrą Mumbajaus testo dieną stato 478 bėgančius švinus

football squere

Anglija artėja prie sunkaus pralaimėjimo per tris dienas po to, kai antrąją vienkartinio Mumbajaus testo dieną ją sutriuškino Deepti Sharma.

Sharma, kuris vėlai pirmąją keturių dienų konkurso dieną padarė pražangą pusę amžiaus, teigė, kad įspūdingi skaičiai buvo penki už septynis, kai Anglija buvo sujungta už 136, atsakant į Indijos 428.

„Harmanpreet Kaur” stebėtinai atsisakė vykdyti sekimą, nepaisant to, kad trasa pasiūlė vis didesnį posūkį, leisdama Charlie Deanui ir Sophie Ecclestone pasidalinti šešiais varteliais po arbatos, tačiau kapitonui nepralaimėjus iš arti, namų pusė buvo 186 už šešis ir pratęsė savo pranašumą iki 478.

Anglija buvo priversta vargti aikštėje pirmąją dieną, kai Indija laimėjo mėtymą ir krovėsi į trasą, tačiau jų pačių pirmieji įvarčiai turėjo bėdų nuo to momento, kai Sophia Dunkley trečiajame kėlinyje pavijo Renuka Singh.

Natas Sciveris-Bruntas šiek tiek pasipriešino su 59 iš 70 atkovotų kamuolių, tačiau nė vienas kitas mušeika nepasiekė 20, nes Anglijos silpnumas prieš nugarą vėl buvo atskleistas. Iš 126 už keturis, paskutiniai šeši varteliai krito vos už 10 važiavimų, kai turistai buvo sugrūsti į 36 kartus.