UkLietuvis

Naujienų Portalas

„Man City” traumų atnaujinimas: Erlingas Haalandas, Kevinas De Bruyne ir Jeremy Doku naujausios naujienos ir sugrįžimo datos

football squere

football squere

„Manchester City” vertins Erlingą Haalandą prieš galimą sugrįžimą į treniruotes penktadienį.

Rezultatyvus norvegų puolėjas sužaidė antrąsias savo rungtynes, kai „City” trečiadienio vakarą įveikė „Crvena zvezda”, o jis toliau sveiksta po pėdos traumos.

Pepas Guardiola neturi per daug kitų fizinio pasirengimo rūpesčių, kaip „Crystal Palace” ir klubų pasaulio čempionatas.

Čia pateikiamos visos naujausios „Man City” traumų naujienos ir sugrįžimo datos.

Erlingas Haalandas

Haalandas buvo netikėtas pralaimėjimas sekmadienio sunkiai iškovotai pergalei 2-1 Lutone – atėjimas iš paskos, kuris užbaigė keturių rungtynių be pergalių seriją – nes Guardiola paaiškino, kad jį kamuoja „kaulų streso reakcija” kojoje, kuri, jo teigimu, nebuvo sulaužyta.

Guardiola sakė, kad Haalandas šią problemą sprendė po pralaimėjimo „Aston Villa” ir kad jis nėra tikras, kada galės sugrįžti, laikydamasis to „savaitė po savaitės, diena po dienos”.

Penktadienį vėl atnaujindamas žurnalistus, „City” bosas sakė, kad Haalandas nebus tinkamas šeštadienį susidurti su „Crystal Palace”, ir suabejojo jo tinkamumu pirmosioms klubų pasaulio čempionato rungtynėms antradienį, gruodžio 19 d.

Erlingas Haalandas šį sezoną „Manchester City” jau įmušė 19 įvarčių

Getty vaizdai

„Jis šiandien grįžo, pas gydytojus ir pamatysime. Jis gydėsi [išvykęs]”, – žurnalistams sakė Guardiola. „Tikimės, kad rytoj jis galės keliauti į Saudo Arabiją [pasaulio klubų čempionatui] po rungtynių, pamatysime, ar jis žais pirmąsias, ar antrąsias rungtynes.

„Nemanau, kad [jis bus tinkamas susidurti su „Palace”, bet] galbūt jis mane nustebins. Aš nesijaudinu, tai nėra lūžęs [kaulas], tiesiog stresas. Kartais žaidėjai greitai atsigauna. Diena po dienos, savaitė po savaitės pamatysime, kaip jis jaučiasi. Tą akimirką, kai jam neskaudės, jis žais.”

Galima sugrįžimo data: gruodžio 19 d., antradienį, klubų pasaulio čempionato pusfinalyje

Kevinas De Bruyne

De Bruyne nežaidė už „City” nuo pat naujojo „Premier” lygos sezono atidarymo vakaro dar rugpjūtį, kai patyrė sunkią čiurnos traumą pergale 3-0 prieš naujai išreklamuotą „Burnley”, kuriai prireikė operacijos.

Belgas nuo to laiko yra sugrįžimo trasoje, lapkritį atskleidęs traumos mastą ir operaciją, apibūdindamas savo kumštį kaip „šlapią virtuvinį rankšluostį”.

Guardiola praėjusią savaitę patvirtino, kad De Bruyne vėl pradėjo bėgioti lauke ant žolės, tačiau dar visai nesitreniravo su savo „City” komandos draugais.

Apie savo šansus žaisti artėjančiame klubų pasaulio čempionate Guardiola sakė: „Galbūt tai šiek tiek anksti, bet aš nežinau”.

Galima grąžinimo data: nežinoma

Jeremy Doku

De Bruyne belgijos komandos draugas praleido susitikimus tiek su „Villa”, tiek su „Luton” dėl raumens traumos, kuri privertė jį išeiti iš lygiųjų 3-3 su „Tottenham”.

Jis nežais Belgrade ir panašu, kad greičiausiai nedalyvaus ir prieš „Palace”, todėl dar neaišku, ar jis apskritai rizikuos klubų pasaulio čempionate, ar Guardiola pasitenkins laukimu iki „City” „Premier” lygos sugrįžimo prieš „Everton” gruodžio 27 dieną.

„Tai raumeninga, tai nėra didelė, didelė problema, kaip, pavyzdžiui, buvo Kevinas, – savaitgalį sakė Guardiola. „Turime galvoti ir apie jį dėl jo sprogstamumo.

„Turime būti atsargūs. Nežinau, kada jis bus pasiruošęs, gal savaitę ar dvi savaites jis vėl bus pasiruošęs.”

Galima sugrįžimo data: gruodžio 19 d., antradienį, klubų pasaulio čempionato pusfinalyje