UkLietuvis

Naujienų Portalas

„Arsenal” prieš „Brighton”: numatymas, starto laikas, televizija, tiesioginė transliacija, komandos naujienos, h2h rezultatai, šansai

footbol squere

footbol squere

„Arsenal” gali daryti spaudimą „Premier” lygos lyderiams „Liverpool”, jei sekmadienį įveiks „Brighton”.

Mikelio Artetos auklėtiniai lentelės lyderius lenkia tik tašku ir su trimis taškais „Emirates” stadione pakils į viršų.

Vis dėlto į sekmadienio rungtynes jie ateina po pralaimėjimo „Aston Villa” praėjusį kartą.

Vis dėlto jų pasipriešinimas turėjo žaisti ketvirtadienio vakarą, praėjus dviem dienoms po to, kai Arsenal tą vakarą, kai galėjo pailsėti pagrindiniai žaidėjai, Čempionų lygoje iškrito iš PSV.

„Brighton” per paskutinį vizitą šiaurės Londone iškovojo pergalę 3-0, tačiau „Arsenal” šį sezoną dar turi pralaimėti namuose, o „Brighton” iki šiol pralaimėjo tris išvykas.

Data, pradžios laikas ir vieta

„Arsenal” prieš „Brighton” numatytas 2023 m. gruodžio 17 d., sekmadienį, 17 val. GMT startas.

Rungtynės vyks „Emirates” stadione.

Kur žiūrėti „Arsenal” prieš „Brighton”

TV kanalas ir tiesioginė transliacija: Jungtinėje Karalystėje žaidimas nebus tiesiogiai transliuojamas per televiziją po to, kai jis nebuvo atrinktas transliuoti. Iš pradžių jis turėjo būti žaidžiamas šeštadienio 15 val. rungtynėse, tačiau ketvirtadienio vakarą buvo perkeltas dėl „Brighton” įsipareigojimų Europai.

Nemokami akcentai: „Sky Sports” „YouTube” kanalas netrukus po dieninio darbo dienos skelbia svarbiausius „Premier” lygos įvykius, o „BBC One” transliuos „Match of the Day 2” pratęstą pakartojimą 10.30 val.

Tiesioginis tinklaraštis: Visą rungtynių dienos veiksmą galite stebėti tiesioginiame „Standard Sport” tinklaraštyje, o įvykio vietoje – Simono Collingso ekspertų analizė.

„Arsenal” prieš „Brighton” komandos naujienas

Tikimasi, kad Arteta į rungtynes sugrąžins daug savo garsių vardų po to, kai dauguma jų antradienį sužaidė minimalias rungtynes.

Davidas Raya įvarčiu turėtų pakeisti Aaroną Ramsdale’ą, o visi Declanas Rice’as, Martinas Odegaardas ir Gabrielis Jesusas beveik neabejotinai pasirodys.

Tikimasi, kad Raya sekmadienį pakeis Ramsdale’ą

Gabrielis Martinelli taip pat ruošiasi sugrįžti, o Arteta patvirtino, kad brazilas pasveiko po ligos.

„Brighton” gretose Danny Welbeckas bus vertinamas už susitikimą su buvusia puse. Joelis Veltmanas galėjo įeiti dešinėje pusėje.

„Arsenal” prieš „Brighton” prognozė

Atsižvelgiant į „Brighton” pastangas vos prieš kelias dienas, „Arsenal” bus įsitikinęs, kad jų pakanka, kad pratęstų savo nepagerintą namų rekordą.

„Arsenal” laimėti 2-1.

„Head to head” (h2h) istorija ir rezultatai

„Brighton” laimėjo visus tris paskutinius savo vizitus į Emyratus, o per paskutinius 12 susitikimų iš viso iškovojo šešias pergales ir sužaidė tris lygiąsias.

„Arsenal” pergalės: 15

„Brighton” pergalės: 8

Lygiosios: 5

„Arsenal” ir „Brighton” rungtynių šansai

„Arsenal”: 4/9

Braitonas: 11/2

Lygiosios: 15/4

Koeficientai per Betfair (gali keistis).